Mobil Oyunlar

Bakugan Motor Turu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Bakugan Motor Turu, Nasıl Oynanır?rnrnYa da yokuşu süreyide göz önünde bulundurarak daha yavaş çıkabilirsiniz. Aynı şekilde yokuş aşağı inerken gazın yanı sıra geri ok tuşuna basmanız daha sağlıklı inmenizi sağlayacaktır. Bölüm sonuna ulaşmayı başarmanıoz halinde yeni ve daha zorlu bölümler ile oyuna devam edebilirsiniz. Oyun süreli olduğu için vakitı doldurmadan bölümü tamamlamanız gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oyun Detayları

Bakugan Motor Turu

Bakugan Motor Turu,

Cartoon network animasyon kanalının aksiyon dolu çizgi filmleri ile Dünyada bir çok hayranı bulunan bakugan motor turu oyunu ile hayranlarını gene sevindiriyor. Bakugan ile zorlu yollarda motor kullanıp  bölüm sonuna kadar devirmeden ulaşmaya çalışmalısınız. Aniden hızlanabilen güçlü motoru denetim edebilmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanmalısınız. Dik yokuşlara gaz verip hızla çıkmaya çalışmış olduğunızda motor güçlü olduğu için geriye doğru devrilebilmektedir. Motorun devrilmesini önlemek için ileri ve yukarı ok tuşlarına birlikte basmalısınız.

Bakugan Motor Turu, Nasıl Oynanır?

Ya da yokuşu süreyide göz önünde bulundurarak daha yavaş çıkabilirsiniz. Aynı şekilde yokuş aşağı inerken gazın yanı sıra geri ok tuşuna basmanız daha sağlıklı inmenizi sağlayacaktır. Bölüm sonuna ulaşmayı başarmanıoz halinde yeni ve daha zorlu bölümler ile oyuna devam edebilirsiniz. Oyun süreli olduğu için vakitı doldurmadan bölümü tamamlamanız gerekmektedir. İyi eğlenceler diliyoruz.

9

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz