Mobil Oyunlar

Avatar Arena Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Avatar Arena Oyunu, Nasıl Oynanır?rn Avatar arena oyununa yüklenmesinin arkasından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyunda dövüşmek için alabileceğiniz çok sayıda oyuncu yer almaktadır. Dilediğinizi seçerek dövüşe başlayabilirsiniz. Karşılıklı bire bir dövüş şeklinde meydana gelen oyunda, kahramanımızı ok tuşları ile yönlendirirken boşluk tuşu ile ateş edip tekme, yumruk ve özel kombolar yapabilirsiniz. Her oyuncunun kendine has vuruş stilleri bulunmaktadır. Dövüşe başlamadan önce özel vuruş stillerini nasıl gerçekleştirebileceğiniz gösterilmektedir. Sitemizde yer alan benzeri kavga oyunlarına, dövüş oyunları kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

Oyun Detayları

Avatar Arena Oyunu

Avatar Arena Oyunu,

Avatar çizgi filminin kahramanları ile dövüş arenasında kozlarınızı paylaşmaya hazır mısın?

Avatar Arena Oyunu, Nasıl Oynanır?

Avatar arena oyununa yüklenmesinin arkasından play butonuna basarak giriş yapabilirsiniz. Oyunda dövüşmek için alabileceğiniz çok sayıda oyuncu yer almaktadır. Dilediğinizi seçerek dövüşe başlayabilirsiniz. Karşılıklı bire bir dövüş şeklinde meydana gelen oyunda, kahramanımızı ok tuşları ile yönlendirirken boşluk tuşu ile ateş edip tekme, yumruk ve özel kombolar yapabilirsiniz. Her oyuncunun kendine has vuruş stilleri bulunmaktadır. Dövüşe başlamadan önce özel vuruş stillerini nasıl gerçekleştirebileceğiniz gösterilmektedir. Sitemizde yer alan benzeri kavga oyunlarına, dövüş oyunları kategorisini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

6

1 Yorum

  1. atilla dedi ki:

    oyun son derece muhteşem ben çok eğlenceli ve güzel buldum. Tam bnm istediğim gibi olmuş oyun çok güzel herkese tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz