Mobil Oyunlar

Arabalar 2 Oyunu

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyunun kontrolleri ise oldukça basit. Oyunu sadece \"Yön tuşları\" ile rahatça oynayabiliyoruz.

Oyun Detayları

Arabalar 2 Oyunu

Arabalar 2 OyunuArabalar 2 Oyunu ile karşınızdayız. Arabalar 2, Pixar yapımcılığı ile ortaya çıkan eğlenceli bir 3d çizgi film serisidir. Oyunumuz daha önce çıkan Arabalar serisinin devamıdır. Arabalar 2 çizgi filiminin olduğu kadar oyunu da gayet eğlenceli. Arabalar 2 Oyunu, araba oyunu sevenler için daha doğru bir değişle arabalar serisi oyunlarını takip edenler için gayet güzel ve keyif verici bir oyun olacaktır. Arabalar 2 oyunumuza benzer oyunlar için araba oyunları kategorimize de göz atabilirsiniz.
Oyunda kontrol ettiğimiz McQueen ile yarış alanında ilerleyerek turu birinci olarak tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunun ilerleyen kısımlarında farklı araçları alabiliyoruz. Farklı araçları alabildiğimiz gibi yine yarış alanı olarak farklı yerlerde yarış yapabiliyoruz.
Yarışırken yolumuza çıkan türlü engeller ve türlü bonuslar var. Yolumuza çıkan engellere takılmadan ilerleyip üzerine bir de bonusları alarak yarış alanında birinciliğinizi korumanız gayet mümkün. Yolunuza çıkan engellere takılmanız halinde ise yoldan çıkma, çarpma gibi durumlar yaşayacağınızdan oyunda birinci olmanız biraz zorlaşabilir.
Oyun içindeki yarış yerleri gayet iyi bir şekilde dizayn edilmiş. Yarışırken düz zeminlerin yanı sıra toprak yolda da ilerleyeceksiniz. Tabi zeminlerin türlü engellerle dolu olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim. Yine oyun içindeki araçlar da gayet yeterli ve kullanışlı. Kazandığınız yarışlar sayesinde yeni yeni araçlara sahip olabiliyorsunuz.
Oyunun kontrolleri ise oldukça basit. Oyunu sadece “Yön tuşları” ile rahatça oynayabiliyoruz. Oyunun kontrolleri ise oldukça basit. Oyunu sadece “Yön tuşları” ile rahatça oynayabiliyoruz.

4

2 Yorum

  1. atınç dedi ki:

    oyun süper ben zaten McQueen ‘i çok seviyorum onun üstüne bu oyun harika olmuş sitedeki diğer oyunlarda muhteşem site çok iyi benim yeni oyuuun platformum bu site…

  2. batur dedi ki:

    mükemmel bir oyun çok güzel olmuş bundan sonra hep bu oyunu oynucam çok zevkli

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz