Mobil Oyunlar

Adventure İsland Oyna

Tam Ekran
Işıkları Söndür
0%
Oyun Yükleniyor. Bu Bölümü Geçmek için Tıklayınız...
Oyuna "H" tuşuna basarak başlayabiliyoruz.\"A,S,D\" ile hareket edebiliyor, \"K\" tuşu ile zıplayabiliyoruz. Ayrıca oyunda elde ettiğimiz silahları kullanmak içinde \"J\" tuşunu kullanabilirsiniz.

Oyun Detayları

Adventure İsland Oyna

Adventure İsland OynaAdventure İsland Oyna. Sizlere bu yazımızda klasik atari oyunu olan Adventure İsland oyununu sunuyoruz. Oyunu geçmişte atari severler hatırlayacaktır. Adventure İsland Oynayarak bir zamanlar başından kalkamadığımız oyunu tekrar yad etmiş olacaksınız. Biliyorsunuz ki günümüzde atari oyunları, kasetleri ve atariler artık çok eskidiğinden bulunamıyor. Atari oyunlarının heyecanını, zevkini sizlere tekrar yaşatmak için nostalji türünde atari oyunları sunacağız. Oyunun macera oyunu olduğunu o devrin sıkı atari oyuncuları biliyordur. Yine siz atari oyunları ve macera oyunları tutkunu oyuncuları içerisinde onlarca macera türünde oyunun yer aldığı macera oyunları oyna kategorimize bekliyoruz. İçerisinde onlarca oyunun yer aldığı kategorinin keyfini çıkarabilirsiniz.Şimdi dilerseniz biz, bilmeyenler için oyun ve içeriği hakkında bilgi verelim.
Adventure Island, macera türünde geçen bir oyun. Oyunda amacımız bir yandan hayata tutunmak ve engelleri aşmak. Oyunda hayatta kalmak için karşınıza çıkan meyveleri topluyorsunuz. Engelleri aşmak için ya üzerinden zıplıyorsunuz ya da karşınıza çıkan yumurtaları kırarak içerisinden çıkan silahlarla onları yok ediyorsunuz. Tabi ki neredeyse her atari oyununda olduğu gibi bu oyunumuzda da belirli can hakkımız var. Üç adet hakkımızı da doldurduktan sonra oyun sona eriyor ve baştan başlıyorsunuz. Oyun da karşınıza çıkan meyveleri toplamanız gerektiğini belirttik ancak bu meyvelerinde belli bir süre sonra ortadan kaybolduğunu unutmayın. Oyun ekranında üst tarafta yer alan çizgi barlar sizin açlığınızı gösteriyor diyebiliriz. O barı dikkate alarak meyveleri kaçırmamanız hayatta kalmak için önem arz ediyor. Karşınıza çıkan engeller konusunda ise hiç bir silahınız yoksa üzerinden zıplamanız hayatta kalmanıza yarayacaktır. Engellere çarpmak canınızı azaltacaktır. Silah için ise karşınıza çıkan yumurtaları kırmanız gerekmekte. Yumurtaları kırarak çeşitli silahları elde etmeniz mümkün.
Oyun bölüm ve turlardan oluşuyor. Bölümleri ve turları geçtikçe yeni yeni yerlerde oyuna devam edebiliyorsunuz.
Oyun kontrolleri ise oldukça basit, “Yön tuşları” ile hareket edebiliyor, “Z” tuşu ile zıplayabiliyoruz. Ayrıca oyunda elde ettiğimiz silahları kullanmak içinde “X” tuşunu kullanabilirsiniz. “Yön tuşları” ile hareket edebiliyor, “Z” tuşu ile zıplayabiliyoruz. Ayrıca oyunda elde ettiğimiz silahları kullanmak içinde “X” tuşunu kullanabilirsiniz.

8

Henüz Hiç Yorum Yok

Bir Cevap Yazın
Facebook Sayfamızı Beğenin

Oyun Tavsiyemiz